HAKKIMIZDA

mizyonumuzFirmamız endüstriyel tesislerin ve Konutların mekanik, Kalorifer Tesisat, havalandırma ve izolasyon sistemleri, Isıtma Soğutma Sistemleri, Baca Sistemleri, Temiz ve Pis su hatları, Arıtma sistemleri imalat ve taahhüt hizmetlerini kapsamaktadır.

Köklü bir geçmişe sahip olan Global Havalandırma sürekli teknolojiye ayak uydurarak kendisini yenilemeyi ve geliştirmeyi ayrıca sektürü takip ederek müşterileri için en iyisini sunmayı başaran sektörde uzmanlığı ile rekabet gücü yüksek olan bir firmadır.

Ana hedefimiz teknolojiye yakın olmak ve paralelinde uzmanlığımızı öğrenen personel anlayışıyla sürekli geliştiren, başka sektörlere girmeyerek sadece kendi işine odaklanan sürekli yenilikleri müşterilerine tanıştıran ve taşıyan bir firma olmaktır.

Global atölye ve merkez ofisiyle yeterli sayıda araç parkı ve seçkin teknik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız, müşteri memnuniyetinin yanı sıra teknik kadrosuyla havalandırma tesisatı, çelik baca, davlumbaz, taahhüt işleri konusunda hizmet vermekte olup, Ak Global Havalandırma’nın güvenilir olmasında, malzeme seçimindeki titizlik, imalat ve montaj konusunda teknik yeterlilik ve iş kalitesi ile önemli rol oynamaktadır. Kaliteli ekipmanlar ve yüksek kalitedeki işçiliğimiz sayesinde ekonomik olarak en kısa zamanda iş teslimi ve yedek parça imkanı sunmaktayız.

Türkiye’nin ve Avrupa Birliğinin belirlediği kalite standartlarında üretim ve taahhüt işi yapan firmamız tüm uygulamalarında iş güvenliği hukukuna sonuna kadar bağlı olarak çalışmaktadır. Mekanik Sistemler, Isıtma Soğutma ve Havalandırma sektöründe uygulamanın çok önemli olduğunu bilen firmamız bu konuda işin mahiyetine göre en az 1 yıl garanti vermektedir.

Türkiye çapında da hizmet veren Global Havalandırma ağırlıklı olarak Trakya bölgesinde hizmet vermektedir. Çorlu, Tekirdağ,  Çerkezköy, Velimeşe, Veliköy, Kapaklı, Silivri, Ergene, Edirne, Keşan, Malkara, Kırklareli, Lüleburgaz ve bölgelerinde hizmet vermektedir.